Невелика настільна урна Tabletop виготовлена з нержавіючої сталі сатинової. Збалансована поворотна кришка легко відкривається натиском руки, а потім плавно стає на місце. Легко відкривається для спорожнення. Призначена для зберігання дрібних побутових відходів (використаних пакетиків чаю, ватних тампонів, батарейок).
Тип встановлення – настільна.
Покриття FPP не залишає відбитків на поверхні.

Призначена для місць із низьким рівнем відвідування: кухні приватних апартаментів, стоматологічні кабінети, масажні салони, процедурні.
Матеріал нержавіюча сталь сатинова/пластик сірого кольору Тип установки настільна Габаритні розміри (діаметрХвисота) 127х188 мм Об `єм 1,5л Вага 0,410кг Країна-виробник Велика БританіяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 1.5 л |
| Матеріал | Нержавіючий метал |
| Діаметр | 12.7 мм |
| Висота | 18.8 мм |
| Виробник | Simplehuman |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня | FPP |
| Корпус урни | Стаціонарний |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Тип | Урна |
| Вага | 0.41 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093,68 ₴



