
Урна сенсорна 58л FPP з кишенею для мішків ST2048 - Сенсорна урна з голосовим управлінням прямокутної форми виготовлена з нержавіючої сатинованої сталі і відкривається на звук вашого голосу. Просто скажіть «Open Can» і кришка відкриється автоматично, тому викидання сміття відбувається швидко, ефективно і без проблем. Ви також можете сказати «Stay Open» під час виконання тривалої роботи вдома або приготування їжі і кришка не закриється, поки ви не скажете «Close Can» (або вона закриється автоматично через 10 хвилин). Урна оснащена датчиком руху, який відкриває контейнер помахом руки і достатньо розумний, щоб адаптуватися до Вас і навколишнього середовища - ніяких помилкових спрацювань, несподіваного закриття кришки. В цій урні є інноваційна «кишеня для вкладиша», яка зберігає і розподіляє сміттєві пакети всередині лотка для швидкої заміни мішків. Обід з нержавіючої сталі утримує мішок всередині відра і приховує його. Невидиме нано-срібне прозоре покриття (FPP) захищає нержавіючу сталь від відбитків пальців та мікробів. Підходять мішки на зав'язках з кодом Q. На дні відра прикріплені гумові прокладки, що дозволяють йому не ковзати по поверхні, не дряпати підлогу і бути стійким.
В комплект входять: блок живлення, 2 перехідника, паковання з 10 мішків.
Місця застосування : великий об`єм урни - хороший вибір для комерційних підприємств – ресторани, кафе, їдальні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 58 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 63 мм |
| Виробник | Simplehuman |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 33 |
| Поверхня | FPP |
| Корпус урни | Стаціонарний |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Тип | Урна |
| Вага | 8.9 кг |
- Ціна: 18 331,20 ₴

