Урна відкрита півкругла 60л BULET CW1497 - зручна і практична зі з`ємною верхньою частиною - легко кидати сміття на ходу. Широкий отвір дозволяє без зусиль помістити в урну пластикові стакани та інші об`ємні предмети. Великий об`єм урни ідеальний для використання у вестибюлях готелів, ресторанах та банкетних залах. Товсті стінки з нержавіючої сталі роблять виріб стійким до ударів і подряпин. Кришка легко знімається і швидко замінюється сміттєвий мішок. Завдяки бічним ручкам з пластику урну легко переносити.
На дні відра прикріплені гумові прокладки, які дозволяють йому не ковзати поверхнею, не дряпати підлогу і бути стійким. Підходят мішки з кодом P.
Призначена для встановлення в місцях із високим рівнем відвідування, в торговельно-розважальних і бізнес-центрах, АЗС, аеропортах.
Матеріал нержавіюча сталь сатинова покрита чорною фарбою Тип установки підлогова Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина) 759х333х333 мм Об `єм 60 л Вага 8,7 кг Країна-виробник Велика Британія| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 60 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33.3 мм |
| Висота | 75.9 мм |
| Виробник | Simplehuman |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Знімна кришка | Так |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 47 |
| Корпус урни | Стаціонарний |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Тип | Урна |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 12 454,50 ₴





