1 день




Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 600 х 500 Е (підкл. зліва)
2 640 ₴
2 508 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73207114
+380 (97) 734-66-01
- +380 (66) 296-16-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 600 х 500 Е (підкл. зліва)
Матеріал: сталь неіржавка AISI304
Напруга живлення: 220 В
Частота тока: 50 Гц
Температура поверхні виробу*: 50±5°C
Діаметр: Ø25, товщина 1,5 мм
Вимикач: на вилке
Розміщення шнура: зліва
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою у 1500 В
|
Відстань між центрами стійок A (мм) |
Висота B (мм) |
Ширина C (мм) |
Довжина коліна D (мм) |
Мощность (±5%)(Вт) |
| 500 | 525 | 603 | 570 | 68 |
Комплектація:
Сушарка для рушників — 1 шт., кріплення (шуруп оцинкований із дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) — 4 шт., ключ шестигранний — 1 шт., паковання (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) — 1 шт., паспорт — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Змійка |
| Потужність | 68 Вт |
| Тип підключення | Лівий |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Змійовик Е |
| Висота (мм) | 525 |
| Ширина (мм) | 603 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508 ₴


