

Міні-урна 1,5л Tabletop FPP
576 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: CW 1637CB
Відправка з 13 травня 2026+380 (97) 734-66-01
- +380 (66) 296-16-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Невелика настільна урна Tabletop виготовлена з нержавіючої сталі сатинової. Збалансована поворотна кришка легко відкривається натиском руки, а потім плавно стає на місце. Легко відкривається для спорожнення. Призначена для зберігання дрібних побутових відходів (використаних пакетиків чаю, ватних тампонів, батарейок).
Тип встановлення – настільна.
Покриття FPP не залишає відбитків на поверхні.

Призначено для місць із низьким рівнем відвідування: кухні приватних апартаментів, стоматологічні кабінети, масажні салони, процедурні.
| Матеріал | нержавіюча сталь сатинова/пластик чорного кольору |
| Тип встановлення | настільна |
| Габаритні розміри (діаметрХвисота) | 127х188 мм |
| Об `єм | 1,5л |
| Вага | 0,410кг |
| Країна-виробник | Велика Британія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simplehuman |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид кошика | Універсальна |
| Висота | 18.8 мм |
| Діаметр | 12.7 мм |
| Об`єм | 1.5 л |
| Знімна кришка | Так |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41 кг |
| Корпус урни | Стаціонарний |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Поверхня | FPP |
| Тип | Урна |
| Колір | сатин |
| Матеріал | Нержавіючий метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴

