Урна с педалью 4,5л CW1853CB
Відро з педаллю невеликого розміру з металу, покритого білою, рожево-золотистою або темно-бронзовою фарбою. Розміститься у найменшій санітарній кімнаті. Можна використовувати на будь-якій зручній горизонтальній поверхні. Кришка легко відкривається натисканням на педаль. Всередині розташоване пластикове відерце. Тип встановлення – підлогове. Підходять мішки з кодом A.
Призначене для місць із низьким рівнем відвідування: офіси, стоматологічні кабінети, масажні салони, процедурні.
| Матеріал | метал, покритий білою, рожево-золотистою або темно-бронзовою фарбою |
| Тип установки | підлогова |
| Габаритні розміри (діаметрХвисота) | 193х307 мм |
| Об `єм | 4,5л |
| Вага | н.д. |
| Країна-виробник | Велика Брітанія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид корзины | Универсальная |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип установки | Напольная |
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Наличие педали | Да |
| Объем | 4.5 л |
| Высота | 30.7 мм |
| Ширина | 19.3 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус урны | Стационарный |
| Отверстие для мусора | Сверху |
| Тип | Урна |
| Цвет | темно-бронзовий |
Информация для заказа
- Цена: 1 518 ₴

