1 день
Електрична рушникосушарка Laris Зебра Бостон ЧФ(Ч)4 1200 Е (підкл. зліва)
10 368 ₴
9 123,84 ₴
- Готово к отправке
- Код: 73207920
+380 (97) 734-66-01
- +380 (66) 296-16-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична рушникосушарка Laris Зебра Бостон ЧФ(Ч)4 1200 Е (підкл. зліва)
Матеріал: сталь
Покриття: фарба порошкова чорна RAL 9005
Тип фарби: матова
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка □ 40х30, товщина 1,5 мм; перемичка □ 70х11, товщина 1,5 мм
Регулятор: кнопковий (ЕРА-2)
Розміщення шнура: зліва
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
|
Відстань між центрами підключения
А (мм)
|
Висота
В (мм)
|
Ширина
С (мм)
|
Кількість перемичок*
(шт)
|
Потужність (±5%)
(вт)
|
Розміщення перемичок
|
|
-
|
1204
|
316
|
Ф4
|
240
|
рівномірно
|
Особливості: керує нагрівом електрорушникосушарки мікропроцесорний термоконтроллер (кнопкове управління). Для початку роботи необхідно задати температуру рушникосушарки в градусах. Термодатчик контролює температуру поверхні рушникосушарки, що виключає можливість її перегріву. Серед переваг регулятора - автоматичне зниження потужності (ЕКО-режим), наявність таймера відключення (1-12h) і блокування кнопок (захист від дітей)!
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем) - 4 шт, гачок (WL 02) - 2 шт, гвинт М3х12 - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
]]>Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем) - 4 шт, гачок (WL 02) - 2 шт, гвинт М3х12 - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Решетка |
| Мощность | 240 Вт |
| Количество секций | 4 |
| Цвет | Черный |
| Тип подключения | Левый |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1204 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Глубина | 78 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Драбинка |
| Серия | Зебра Бостон Е |
| Размещение | Вертикальное |
| Ширина (мм) | 316 |
| Висота (мм) | 1204 |
| Додаткові опції | Вузький, Дизайнерський, Таймер, Терморегулятор, Приховане підключення |
| Відступи від стіни (глибина) (мм) | 78 |
Информация для заказа
- Цена: 9 123,84 ₴







