Водяна рушникосушарка Кватро П10 500 х 800 з полицею
Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Робоча рідина: вода технічна, антифриз, масло
Параметри теплоносія: рекомендований тиск до 1,5 МПа; температура до 100 ° С
Діаметр: стійка Ø30, товщина 2 мм; перемичка □ 30х10, товщина 1,5 мм
Різьба: 1/2 " внутрішня
Перевірка на герметичність виконується пробним тиском 3МПа
|
Відстань між центрами підключення
А (мм)
|
Висота
В (мм)
|
Ширина
С (мм)
|
Кількість перемичок*
(шт)
|
Потужність ΔT=50/ΔT=60
(вт)
|
Розміщення перемичок
|
|
500
|
800
|
530
|
П10
|
244/293
|
3-3-4
|
Комплектація:
Рушникосушарка - 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, кран Маєвського 1/2 " - 1 шт, заглушка різьбова 1/2 " - 2 шт, ковпачок декоративний - 2 шт, ключ шестигранний - 1 шт, упаковка (короб гофрокартонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, короб гофрокартонний для кріплень) - 1 шт, паспорт - 1 шт.
]]>Рушникосушарка - 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, кран Маєвського 1/2 " - 1 шт, заглушка різьбова 1/2 " - 2 шт, ковпачок декоративний - 2 шт, ключ шестигранний - 1 шт, упаковка (короб гофрокартонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, короб гофрокартонний для кріплень) - 1 шт, паспорт - 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Водяной |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 293 Вт |
| Количество секций | 10 |
| Цвет | Хром |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 237 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Полочка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Серия | Кватро з полкою |
| Ширина (мм) | 530 |
| Висота (мм) | 800 |
Информация для заказа
- Цена: 9 313,92 ₴






