Водяна рушникосушарка Laris Кватро Класік П9 400 х 700
Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Робоча рідина: вода технічна, антифриз, масло
Параметри теплоносія: рекомендований тиск до 1,5 МПа; температура до 100 ° С
Діаметр: стійка Ø30, товщина 2 мм; перемичка □ 30х10, товщина 1,5 мм
Різьба: 1/2 " внутрішня
Перевірка на герметичність виконується пробним тиском 3МПа
|
Відстань між центрами підключення А (мм) |
Висота В (мм) |
Ширина С (мм) |
Кількість перемичок* (шт) |
Потужність ΔT=50/ΔT=60 (вт) |
Розміщення перемичок |
| 400 | 700 | 430 | П9 | 155/186 | 2-3-4 |
Комплектація:
Рушникосушарка - 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, кран Маєвського 1/2 " - 1 шт, заглушка різьбова 1/2 " - 2 шт, ковпачок декоративний - 2 шт, ключ шестигранний - 1 шт, упаковка (короб гофрокартонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, короб гофрокартонний для кріплень) - 1 шт, паспорт - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Водяной |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 186 Вт |
| Количество секций | 9 |
| Цвет | Хром |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 71 мм |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Серия | Кватро Класік |
| Ширина (мм) | 430 |
| Висота (мм) | 700 |
- Цена: 6 404,64 ₴






