1 день




Електрична рушникосушарка Laris Вікторія П9 500 х 900 Е S3 (підкл. зліва)
6 714 ₴
5 908,32 ₴
- Готово к отправке
- Код: 73207826
+380 (97) 734-66-01
- +380 (66) 296-16-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична рушникосушарка Laris Вікторія П9 500 х 900 Е S3 (підкл. зліва)
Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка Ø30, товщина 1,5 мм; перемичка Ø20, товщина 1,2 мм
Регулятор: на стійці (сенсорний в нижньому ковпачку)
Розміщення шнура: зліва
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
|
Відстань між центрами підключения
А (мм)
|
Висота
В (мм)
|
Ширина
С (мм)
|
Кількість перемичок*
(шт)
|
Потужність (±5%)
(вт)
|
Розміщення перемичок
|
|
500
|
900
|
530
|
П9
|
146
|
2-5-2
|
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 146 Вт |
| Количество секций | 9 |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Левый |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 119 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Серия | Вікторія Е |
| Ширина (мм) | 530 |
| Висота (мм) | 900 |
Информация для заказа
- Цена: 5 908,32 ₴


