



Електрична рушникосушарка Laris Практік П5 1000 х 500 Е (підкл. зліва) S3
6 390 ₴
5 623,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: 73207830
- +380 (66) 296-16-17
Електрична рушникосушарка Laris Практік П5 1000 х 500 Е (підкл. зліва) S3
Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка Ø30, товщина 1,5 мм; перемичка Ø20, товщина 1,2 мм
Регулятор: сенсорний (в нижньому ковпачку)
Розміщення шнура: зліва
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
|
Відстань між центрами стійок А (мм) |
Висота В (мм) |
Ширина С (мм) |
Кількість перемичок* (шт) |
Потужність (±5%) (вт) |
Розміщення перемичок |
| 1000 | 510 | 1030 | П5 | 145 | рівномірно |
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, різьбова втулка, штифт) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 145 Вт |
| Количество секций | 5 |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Левый |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 510 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Глубина | 117 мм |
| Межосевое расстояние | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Серия | Практик Е |
| Ширина (мм) | 1030 |
| Висота (мм) | 510 |
- Цена: 5 623,20 ₴


