Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка Ø30, товщина 1,5 мм; перемичка Ø20, товщина 1,2 мм
Регулятор: на стійці (сенсорний в нижньому ковпачку)
Розміщення шнура: зліва
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка Ø30, товщина 1,5 мм; перемичка Ø20, товщина 1,2 мм
Регулятор: на стійці (сенсорний в нижньому ковпачку)
Розміщення шнура: зліва
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
|
Відстань між центрами підключения
А (мм)
|
Висота
В (мм)
|
Ширина
С (мм)
|
Кількість перемичок*
(шт)
|
Потужність (±5%)
(вт)
|
Розміщення перемичок
|
|
450
|
600
|
480
|
П6
|
89
|
рівномірно
|
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
]]>Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 89 Вт |
| Количество секций | 6 |
| Цвет | Серебристый |
| Тип подключения | Левый |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 119 мм |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Серия | Вікторія Е |
| Ширина (мм) | 480 |
| Висота (мм) | 600 |
Информация для заказа
- Цена: 5 118 ₴






