1 день




Електрична рушникосушарка Laris Зебра Комфорт ЧФ5 500 х 600 Е з полицею (підкл. справа) R3
4 278 ₴
3 850,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: 73207783
+380 (97) 734-66-01
- +380 (66) 296-16-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична рушникосушарка Laris Зебра Комфорт ЧФ5 500 х 600 Е з полицею (підкл. справа) R3
Матеріал: сталь
Покриття: фарба порошкова біла RAL 9016
Тип фарби: глянець ПЕ
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка □ 25х25, товщина 1,5 мм; перемичка Ø18, товщина 1,5 мм; перемичка полки Ø16, товщина 1,5 мм
Регулятор: на стійці (програмований регулятор)
Розміщення шнура: справа
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
|
Відстань між центрами підключения
А (мм)
|
Висота
В (мм)
|
Ширина
С (мм)
|
Кількість перемичок*
(шт)
|
Потужність (±5%)
(вт)
|
Розміщення перемичок
|
|
500
|
608
|
525
|
Ф5
|
160
|
рівномірно
|
Особливості: керує нагрівом електрорушникосушарки мікропроцесорний термоконтроллер (кнопкове управління). Для початку роботи необхідно задати температуру рушникосушарки. Термодатчик контролює температуру поверхні рушникосушарки, що виключає можливість її перегріву. Серед переваг регулятора - зберігання обраного режиму роботи (при відключенні робота відновитися в запрограмованому користувачем режимі), наявність таймера відключення (3h) і колірної індикації роботи!
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, пластикове кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 160 Вт |
| Количество секций | 5 |
| Цвет | Белый |
| Тип подключения | Правый |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Глубина | 302 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Комплектация | |
| Полочка | Да |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | Зебра Комфорт Е |
| Ширина (мм) | 525 |
| Висота (мм) | 608 |
Информация для заказа
- Цена: 3 850,20 ₴


