1 день




Електрична рушникосушарка Laris Зебра Альфа-25 ЧФ(Ч)6 600 х 500 Е (підкл. справа) R3
3 420 ₴
3 180,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: 73207760
+380 (97) 734-66-01
- +380 (66) 296-16-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична рушникосушарка Laris Зебра Альфа-25 ЧФ(Ч)6 600 х 500 Е (підкл. справа) R3
Матеріал: сталь
Покриття: фарба порошкова чорна RAL 9005
Тип фарби: матова
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка □ 30х30, товщина 1,5 мм; перемичка Ø20 товщина 1,5 мм
Регулятор: на стійці (програмований регулятор)
Розміщення шнура: справа
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
|
Відстань між центрами підключения
А (мм)
|
Висота
В (мм)
|
Ширина
С (мм)
|
Кількість перемичок*
(шт)
|
Потужність (±5%)
(вт)
|
Розміщення перемичок
|
|
600
|
505
|
630 |
Ф6
|
140
|
3-3
|
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, пластикове кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
]]>Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, пластикове кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 140 Вт |
| Количество секций | 6 |
| Цвет | Черный |
| Тип подключения | Правый |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Межосевое расстояние | 600 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | Зебра Альфа Е |
| Ширина (мм) | 630 |
| Висота (мм) | 505 |
Информация для заказа
- Цена: 3 180,60 ₴


