1 день




Електрична рушникосушарка Laris Зебра Кватро ЧФ(ГМ)8 500 х 800 Е (підкл. зліва) R3
6 582 ₴
5 792,16 ₴
- В наличии
- Код: 73207767
+380 (97) 734-66-01
- +380 (66) 296-16-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електрична рушникосушарка Laris Зебра Кватро ЧФ(ГМ)8 500 х 800 Е (підкл. зліва) R3
Матеріал: сталь
Колір: графіт
Тип фарби: матова
Напруга живлення: 220В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу *: 50 ± 5°C
Діаметр: стійка □30, товщина 1,5 мм; перемичка □ 40х10, товщина 1,5 мм
Регулятор: програмований (на стійці)
Розміщення шнура: зліва
Перевірка на пробій ізоляції проводиться напругою в 1500В
|
Відстань між центрами стійок
А (мм)
|
Висота В
(мм)
|
Ширина С
(мм)
|
Кількість перемичок*
(шт)
|
Потужність (±5%) (вт) |
Розміщення перемичок |
Розміщення шнура |
|
530
|
804
|
545
|
ЧФ8
|
148
|
2-4-2
|
зліва
|
Особливості: керує нагрівом електрорушникосушарки мікропроцесорний термоконтроллер (кнопкове управління). Для початку роботи необхідно задати температуру рушникосушарки. Термодатчик контролює температуру поверхні рушникосушарки, що виключає можливість її перегріву. Серед переваг регулятора - зберігання обраного режиму роботи (при відключенні робота відновитися в запрограмованому користувачем режимі), наявність таймера відключення (3h) і колірної індикації роботи!
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
]]>Рушникосушарка – 1 шт, кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт, ключ шестигранний – 1 шт, упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт, паспорт – 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 148 Вт |
| Количество секций | 8 |
| Цвет | Черный |
| Тип подключения | Левый |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | Зебра Кватро Е |
| Ширина (мм) | 545 |
| Висота (мм) | 804 |
Информация для заказа
- Цена: 5 792,16 ₴


