Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
труба Ø32, товщина 1,5 мм
труба Ø25, товщина 1,5 мм
п'ятак Ø96, товщина 3,0 мм - 2 шт.
п'ятак Ø56, товщина 3,0 мм - 1 шт.
декоративна кришка Ø100, товщина 0,8 мм - 2 шт.
декоративна кришка Ø59, товщина 0,8 мм - 1 шт.
Тип поручня: нерухомий
Кріплення: напольне
Колір: хром
Поручень підлоговий дозволяє поліпшити якість життя людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів, людей похилого віку. Завдяки підвищеній надійності кріплення поручень витримує граничні навантаження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 75 см |
| Максимальная высота | 80 см |
| Ширина | 22.8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления рамы | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Хром |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Поручень/ручка для ванной |
Информация для заказа
- Цена: 2 770,92 ₴





/Poruch-napol-s-ypor_pr-Shema600.png?1572512370138)