Невелика настільна урна Tabletop виготовлена з нержавіючої сталі сатинової. Збалансована поворотна кришка легко відкривається натиском руки, а потім плавно стає на місце. Легко відкривається для спорожнення. Призначена для зберігання дрібних побутових відходів (використаних пакетиків чаю, ватних тампонів, батарейок).
Тип встановлення – настільна.
Покриття FPP не залишає відбитків на поверхні.

Призначена для місць із низьким рівнем відвідування: кухні приватних апартаментів, стоматологічні кабінети, масажні салони, процедурні.
| Матеріал | нержавіюча сталь сатинова/пластик чорного кольору |
| Тип установки | настільна |
| Габаритні розміри (діаметрХвисота) | 127х188 мм |
| Об `єм | 1,5л |
| Вага | 0,410кг |
| Країна-виробник | Велика Британія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вид корзины | Универсальная |
| Высота | 18.8 мм |
| Диаметр | 12.7 мм |
| Объем | 1.5 л |
| Съемная крышка | Да |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип установки | Напольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Корпус урны | Стационарный |
| Отверстие для мусора | Сверху |
| Поверхность | FPP |
| Тип | Урна |
| Цвет | сатин |
| Материал | Нержавеющий металл |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴



Отправка с 13 мая 2026