Підходять мішки з кодом J.
Міцна педаль зі сталі і запатентована технологія кришки Shox забезпечує плавну роботу урни протягом довгих років. Кришку можна тримати відкритою стільки часу, скільки Вам знадобиться для тривалих господарських робіт. На дні відра прикріплені гумові прокладки, які дозволяють йому не ковзати поверхнею, не дряпати підлогу і бути стійким. Відро виготовлене з нержавіючої сталі зі спеціальним покриттям FPP (fingerprint-proof), на якому не залишається слідів відбитків пальців і патьоків. Мішок у внутрішньому відрі легко замінити, вийнявши на кілька сантиметрів і нахиливши.


Місця застосування: професійні кухні, медичні заклади.
| Матеріал | нержавіюча сталь сатинована |
| Тип установки | підлогова |
| Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина) | 550(772)х401х318 мм(в дужках -розмір з відкритою кришкою) |
| Об `єм | 30 л |
| Вага | 7,6 кг |
| Країна-виробник | Велика Британія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вид корзины | Универсальная |
| Высота | 55 мм |
| Наличие педали | Да |
| Объем | 30 л |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип установки | Напольная |
| Ширина | 40.1 мм |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.6 кг |
| Глубина | 31.8 |
| Корпус урны | Стационарный |
| Отверстие для мусора | Сверху |
| Поверхность | FPP |
| Тип | Урна |
| Цвет | сатин |
Информация для заказа
- Цена: 4 650 ₴






Отправка с 13 мая 2026