Відро з педаллю класичної круглої форми. Ідеальний вибір для будь-якого дому. Міцна педаль зі сталі і запатентована технологія кришки Shox забезпечує плавну роботу урни протягом багатьох років. Підходять мішки з кодом G. На дні відра прикріплені гумові прокладки, які дозволяють йому не ковзати по поверхні, не дряпати підлогу і бути стійким. Відро виготовлене із нержавіючої сталі зі спеціальним покриттям FPP (fingerprint-proof), на якому не лишається слідів відбитків пальців і патьоків. Мішок у внутрішньому відрі легко замінити, вийнявши на кілька сантиметрів і нахиливши.


Місця застосування: професійні кухні, медичні заклади.
| Матеріал | нержавіюча сталь сатинована |
| Тип установки | підлогова |
| Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина) | 650(922)х315х384 мм(в дужках -розмір з відкритою кришкою) |
| Об `єм | 30 л |
| Вага | 6.1 кг |
| Країна-виробник | Велика Британія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вид корзины | Универсальная |
| Высота | 65 мм |
| Наличие педали | Да |
| Объем | 30 л |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип установки | Напольная |
| Ширина | 31.5 мм |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.1 кг |
| Глубина | 38.4 |
| Корпус урны | Стационарный |
| Отверстие для мусора | Сверху |
| Тип | Урна |
| Цвет | сатин |
Информация для заказа
- Цена: 4 927,14 ₴





