УРНА МАЄ ПОШКОДЖЕННЯ !
Урна відкрита подвійна напівкругла виготовлена із нержавіючої сталі із сатиновим оздобленням. В одне відділення можна кидати звичайні відходи, в інше - сміття для вторинної переробки: пластикові пляшки, бляшані банки. Верхня частина урни легко знімається, для кожного відділення можна застосовувати свій сміттєвий пакет. Товсті стінки із нержавіючої сталі роблять виріб стійким до ударів і подряпин. Завдяки бічним ручкам з пластику урну легко переносити.
На дні відра прикріплені гумові прокладки, що дозволяють йому не ковзати по поверхні, не дряпати підлогу і бути стійким. Підходять мішки з кодом H.
Призначена для встановлення у місцях з високим рівнем відвідування, у торговельно-розважальних і бізнес центрах, АЗС, аеропортах.
| Матеріал | нержавіюча сталь сатинова |
| Тип установки | підлогова |
| Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина) | 700х527х362 мм |
| Об `єм | 66 л (33/33) |
| Вага | кг |
| Країна-виробник | Велика Британія |
| Основные | |
|---|---|
| Вид корзины | Универсальная |
| Тип корзины | Открытый (без крышки) |
| Тип установки | Напольная |
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Съемная крышка | Да |
| Объем | 66 л |
| Высота | 70 мм |
| Ширина | 52.7 мм |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус урны | Стационарный |
| Отверстие для мусора | Сверху |
| Тип | Урна |
| Глубина | 36.2 |
| Цвет | сатин |
| Вес | 8 кг |
- Цена: 7 585,38 ₴





Отправка с 13 мая 2026