Відро з педаллю підходить для збору паперових відходів та іншого дрібного сміття. Підлоговий тип розміщення. Виготовлена з металу золотисто-рожевого кольору, або металу темно-бронзового кольору. Рекомендуємо використовувати з одноразовимиполіетиленовими мішками. Підходить мішок з кодом B. Має міцну сталеву педаль, яка відкриває кришку плавно ізйомне внутрішнє відро для легкого видалення сміття.

Призначене для встановлення в місцях з низьким рівнем відвідування: невеликі туалетні кімнати в квартирах,приватних будинках, перукарнях, бістро.
| Матеріал | метал золотисто-рожевого кольору/ метал темно-бронзового кольору/ |
| Тип установки | підлогова |
| Габаритні розміри (діаметрХвисота) | 345х226х236 мм |
| Об `єм | 6 л |
| Вага | 2,29 кг |
| Країна-виробник | Велика Британія |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вид корзины | Универсальная |
| Высота | 34.5 мм |
| Наличие педали | Да |
| Объем | 6 л |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип установки | Напольная |
| Ширина | 23.6 мм |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.29 кг |
| Глубина | 22.6 |
| Корпус урны | Стационарный |
| Отверстие для мусора | Сверху |
| Тип | Урна |
| Цвет | біла |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴


